Villit ravit 03.04.2018 - 06.04.2018 - 09.04.2018

Tervetuloa Ruskon villeihin sarjaraveihin, osallistut kaikkiin lähtöihin automaattisesti.

Osallistuminen / Rajoitukset
>> Lähtöihin rajattomasti hevosia /omistaja.
>> Yksi hevonen voi osallistua vain yhteen lähtöön.
>> Ohjastajaa ei ole pakko merkitä.
>> Tulokset arvotaan raviarvontakoneella

Osallistuminen:
Osallistuminen tapahtuu sähköpostitse osoitteeseen raivo09@outlook.com otsikolla: villihuhtikuu.

Lähtö x (rivinvaihto)
ikä sukupuoli Hevonen / ohjastaja (SEURA) ennätys -- <*br> POISTA TÄHTI !
( 6v o Nahkasalkku / siinau (RuKoLi) 00,0ly -- )

>> Järjestähän osallistujat hitaimmasta nopeimpaan !
>> Väärässä muodossa olevat tai väärin ilmoitetut osallistumiset hylätään ilman erillistä ilmoitusta !


Osallistuminen päättyy 03.04.2018, klo. 20.00 jonka jälkeen tulleet osallistumiset hylätään.

Lähdöt
Kylmäveriset
Lähtö 1. Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat kylmäveriset
p. 1500v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€ - 100v€.

Lähtö 2. Ryhmäajo 2100m, yli 30,0 aikaiset kylmäveriset
p. 2000v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€.

Lähtö 3. Ryhmäajo 2100m, 27,0 - 29,9 aikaiset kylmäveriset
p. 2500v€ - 2000v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€.

Lähtö 4. Ryhmäajo 2100m, 25,0 - 26,9 aikaiset kylmäveriset
p. 3000v€ - 2500v€ - 2000v€ - 1500v€ - 1000v€

Lähtö 5. Ryhmäajo 2100m, alle 24,9 aikaiset kylmäveriset
p. 4000v€ - 3000v€ - 2500v€ - 2000v€ - 1500v€

Lämminveriset
Lähtö 6. Ryhmäajo 2100m, 2-vuotiaat lämminveriset
p. 1500v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€ - 100v€.

Lähtö 7. Ryhmäajo 2100m, yli 18,0 aikaiset lämminveriset
p. 2000v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€.

Lähtö 8. Ryhmäajo 2100m, 16,0 - 17,9 aikaiset lämminveriset
p. 2500v€ - 2000v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€.

Lähtö 9. Ryhmäajo 2100m, 13,0 - 15,9 aikaiset lämminveriset
p. 3000v€ - 2500v€ - 2000v€ - 1500v€ - 1000v€

Lähtö 10. Ryhmäajo 2100m, alle 12,9 aikaiset lämminveriset
p. 4000v€ - 3000v€ - 2500v€ - 2000v€ - 1500v€


Osallistujat / Tulokset:

Lähtö 1. Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat kylmäveriset
p. 1500v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€ - 100v€.

03.04.2018
1. 3v t Ruskon Unikko / Matteus (RaRa) 32,5ly -- 01.36,2 x
2. 3v o Eri-Vekotin / Janina (RaRa) 32,2ly -- 01.37,2
3. 3v t Radikaali Viuhahdus / Dimma (RaRa) 32,6ly -- 01.37,3
4. 3v t Hupi-Pisara / Olli E (RuKo) 37,5ake -- 01.38,3
5. 3v o Räyhähenki / Heimo T (RuKo) 37,6ake -- 01.38,5
6. 3v t Duanin Haaveuni / Minna (RaRa) 39,2ke -- 01.39,2 xx

06.04.2018
1. 3v o Räyhähenki / Heimo T (RuKo) 37,6ake -- 01.36,2
2. 3v o Eri-Vekotin / Janina (RaRa) 32,2ly -- 01.37,3
3. 3v t Ruskon Unikko / Matteus (RaRa) 32,5ly -- 01.38,1
4. 3v t Hupi-Pisara / Olli E (RuKo) 37,5ake -- 01.38,6
5. 3v t Duanin Haaveuni / Minna (RaRa) 39,2ke -- 01.39,3
6. 3v t Radikaali Viuhahdus / Dimma (RaRa) 32,6ly -- 01.39,5

09.04.2018
1. 3v o Räyhähenki / Heimo T (RuKo) 37,6ake -- 01.36,2
2. 3v t Ruskon Unikko / Matteus (RaRa) 32,5ly -- 01.36,3 x
3. 3v t Duanin Haaveuni / Minna (RaRa) 39,2ke -- 01.36,4
4. 3v o Eri-Vekotin / Janina (RaRa) 32,2ly -- 01.36,4
5. 3v t Hupi-Pisara / Olli E (RuKo) 37,5ake -- 01.36,6 xx
6. 3v t Radikaali Viuhahdus / Dimma (RaRa) 32,6ly -- 01.37,2

Lähtö 2. Ryhmäajo 2100m, yli 30,0 aikaiset kylmäveriset
p. 2000v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€.

03.04.2018
1. 4v t Ruskon Ragnatar / Heli (RaRa) 33,4ly -- 01.32,2
2. 4v t Purnin Pirtsakka / Jens (Team Ninitra) 33,6a -- 01.32,3
3. 4v t Huhheijaa / Lily (RaRa) 37,1aly -- 01.32,5
4. 5v t Woimamimmi / Jukka H (RuKo) 30,1ke -- 01.32,6 x
5. 4v o Purnin Retvakka / Niklas (Team Ninitra) 35,5a -- 01.33,5
6. 4v o Ruskon Kurko / Make P (RuKo) 35,2ke -- 01.33,5
7. 4v t Ruskon Felicia / Heikki P (RuKo) 33,2ke -- 01.34,5
8. 4v o Ruskon Untamo / Onni U (RuKo) 37,2ke -- 01.35,1 x
9. 5v o Tuulikeisari I.F. / Janne (MRA) 36,2aly -- 01.35,4 xx
10. 4v o Valfrid Rávgar / Pekko R (RuKo) 39,3ke -- 01.35,4
11. 5v o Hunsvotti I.F. / misery. (MRA) 31,3aly -- 01.35,5

06.04.2018
1. 5v o Tuulikeisari I.F. / Janne (MRA) 36,2aly -- 01.32,1
2. 4v o Ruskon Untamo / Onni U (RuKo) 37,2ke -- 01.32,4
3. 4v o Valfrid Rávgar / Pekko R (RuKo) 39,3ke -- 01.32,4
4. 5v o Hunsvotti I.F. / misery. (MRA) 31,3aly -- 01.32,5
5. 5v t Woimamimmi / Jukka H (RuKo) 30,1ke -- 01.33,4 x
6. 4v t Ruskon Ragnatar / Heli (RaRa) 33,4ly -- 01.33,4
7. 4v t Purnin Pirtsakka / Jens (Team Ninitra) 33,6a -- 01.33,6 x
8. 4v o Ruskon Kurko / Make P (RuKo) 35,2ke -- 01.34,2
9. 4v o Purnin Retvakka / Niklas (Team Ninitra) 35,5a -- 01.34,2
10. 4v t Ruskon Felicia / Heikki P (RuKo) 33,2ke -- 01.34,6
11. 4v t Huhheijaa / Lily (RaRa) 37,1aly -- 01.35,1

09.04.2018
1. 4v o Ruskon Kurko / Make P (RuKo) 35,2ke -- 01.29,2ake
2. 4v o Valfrid Rávgar / Pekko R (RuKo) 39,3ke -- 01.29,3ake
3. 5v o Tuulikeisari I.F. / Janne (MRA) 36,2aly -- 01.29,4ake
4. 4v t Huhheijaa / Lily (RaRa) 37,1aly -- 01.29,4ake
5. 4v t Ruskon Felicia / Heikki P (RuKo) 33,2ke -- 01.30,3ake
6. 4v o Ruskon Untamo / Onni U (RuKo) 37,2ke -- 01.31,3ake
7. 4v t Ruskon Ragnatar / Heli (RaRa) 33,4ly -- 01.31,5ake
8. 5v t Woimamimmi / Jukka H (RuKo) 30,1ke -- 01.31,5ake xx
9. 5v o Hunsvotti I.F. / misery. (MRA) 31,3aly -- 01.32,1ake
10. 4v t Purnin Pirtsakka / Jens (Team Ninitra) 33,6a -- 01.32,2ake
11. 4v o Purnin Retvakka / Niklas (Team Ninitra) 35,5a -- 01.32,4ake xx

Lähtö 3. Ryhmäajo 2100m, 27,0 - 29,9 aikaiset kylmäveriset
p. 2500v€ - 2000v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€.

03.04.2018
1. 4v t K.R. Susiraja / Jenna (RaRa) 27,4aly -- 01.27,4ake
2. 4v t Sähkötys / Alisa (RaRa) 28,5ake -- 01.27,4ake x
3. 6v o Bergthor / Simo T (RuKo) 27,2ke -- 01.27,5ake
4. 5v o Järndäldens Polkagris / Ville P (RuKo) 29,3ke -- 01.27,5ake x
5. 6v t Draupnir Snilli / Heimo T (RuKo) 27,3ke -- 01.28,4ake
6. 5v t Kukkanen / Janne (RaRa) 27,2ke -- 01.28,4ake
7. 5v t Ruskon Neilikka / Markku S (RuKo) 29,5ke -- 01.29,4ake
8. 6v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) 27,6ke -- 01.30,1ake
9. 5v o Ruskon Habanero / Denis F (RuKo) 29,2ke -- 01.30,2ake

06.04.2018
1. 6v o Bergthor / Simo T (RuKo) 27,2ke -- 01.26,4ake x
2. 5v t Kukkanen / Janne (RaRa) 27,2ke -- 01.27,2ake
3. 6v t Draupnir Snilli / Heimo T (RuKo) 27,3ke -- 01.27,3ake
4. 5v o Ruskon Habanero / Denis F (RuKo) 29,2ke -- 01.27,3ake
5. 5v o Järndäldens Polkagris / Ville P (RuKo) 29,3ke -- 01.27,4ake
6. 6v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) 27,6ke -- 01.28,2ake xx
7. 4v t Sähkötys / Alisa (RaRa) 28,5ake -- 01.28,4ake x
8. 5v t Ruskon Neilikka / Markku S (RuKo) 29,5ke -- 01.28,5ake
9. 4v t K.R. Susiraja / Jenna (RaRa) 27,4aly -- 01.29,4ake

09.04.2018
1. 6v o Bergthor / Simo T (RuKo) 27,2ke -- 01.26,2ake xx
2. 4v t K.R. Susiraja / Jenna (RaRa) 27,4aly -- 01.26,4ake
3. 6v t Draupnir Snilli / Heimo T (RuKo) 27,3ke -- 01.27,2ake x
4. 5v o Ruskon Habanero / Denis F (RuKo) 29,2ke -- 01.27,3ake
5. 5v t Ruskon Neilikka / Markku S (RuKo) 29,5ke -- 01.27,4ake
6. 5v o Järndäldens Polkagris / Ville P (RuKo) 29,3ke -- 01.28,1ake
7. 4v t Sähkötys / Alisa (RaRa) 28,5ake -- 01.28,6ake
8. 5v t Kukkanen / Janne (RaRa) 27,2ke -- 01.29,2ake
9. 6v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) 27,6ke -- 01.29,6ake

Lähtö 4. Ryhmäajo 2100m, 25,0 - 26,9 aikaiset kylmäveriset
p. 3000v€ - 2500v€ - 2000v€ - 1500v€ - 1000v€

03.04.2018
1. 8v t Purnin Rallatelma / Jens (Team Ninitra) 25,3a -- 01.25,4ake
2. 7v o T.T. Tulituski / Jonne P (RuKo) 25,4ake -- 01.25,4ake
3. 9v o Ajantasalla / Marcus (RaRa) 25,1aly -- 01.25,5ake
4. 12v t Hetkonen / Gunvor (Team Ninitra) 25,3a -- 01.26,2ake
5. 6v o Rahan Takii I.F. / misery. (MRA) 25,1aly -- 01.26,4ake
6. 6v t Ruskon Uinahdus / Jani U (RuKo) 26,4ake -- 01.26,5ake
7. 8v t Purnin Vippaus / Heli (Team Ninitra) 26,1a -- 01.27,2ake
8. 7v t Hastalavista I.F. / Veera (MRA) 25,4ake -- 01.27,5ake
9. 8v o Iki-Musta / Matilda (RaRa) 25,4ke -- 01.27,6ake
10. 8v t Welma / Sylve (Team Ninitra) 26,2a -- 01.28,1ake xx
11. 6v o Katseenkääntäjä I.F. / Petra (MRA) 25,2ake -- 01.28,2ake
12. 5v t Snillin Yötuuli / Piitu (MRA) 25,1ke -- 01.28,5ake

06.04.2018
1. 8v t Welma / Sylve (Team Ninitra) 26,2a -- 01.25,2ake xx
2. 12v t Hetkonen / Gunvor (Team Ninitra) 25,3a -- 01.25,6ake
3. 7v o T.T. Tulituski / Jonne P (RuKo) 25,4ake -- 01.26,4ake
4. 9v o Ajantasalla / Marcus (RaRa) 25,1aly -- 01.26,5ake x
5. 8v t Purnin Vippaus / Heli (Team Ninitra) 26,1a -- 01.27,1ake
6. 5v t Snillin Yötuuli / Piitu (MRA) 25,1ke -- 01.27,2ake
7. 6v o Katseenkääntäjä I.F. / Petra (MRA) 25,2ake -- 01.27,2ake x
8. 6v t Ruskon Uinahdus / Jani U (RuKo) 26,4ake -- 01.27,3ake
9. 8v t Purnin Rallatelma / Jens (Team Ninitra) 25,3a -- 01.27,3ake
10. 6v o Rahan Takii I.F. / misery. (MRA) 25,1aly -- 01.28,3ake
11. 7v t Hastalavista I.F. / Veera (MRA) 25,4ake -- 01.28,4ake
12. 8v o Iki-Musta / Matilda (RaRa) 25,4ke -- 01.28,5ake

09.04.2018
1. 8v t Purnin Rallatelma / Jens (Team Ninitra) 25,3a -- 01.25,1ake
2. 6v o Rahan Takii I.F. / misery. (MRA) 25,1aly -- 01.25,4ake x
3. 6v o Katseenkääntäjä I.F. / Petra (MRA) 25,2ake -- 01.25,4ake xx
4. 5v t Snillin Yötuuli / Piitu (MRA) 25,1ke -- 01.25,5ake
5. 8v o Iki-Musta / Matilda (RaRa) 25,4ke -- 01.26,2ake
6. 6v t Ruskon Uinahdus / Jani U (RuKo) 26,4ake -- 01.26,4ake
7. 9v o Ajantasalla / Marcus (RaRa) 25,1aly -- 01.27,3ake
8. 8v t Purnin Vippaus / Heli (Team Ninitra) 26,1a -- 01.27,4ake
9. 7v o T.T. Tulituski / Jonne P (RuKo) 25,4ake -- 01.27,5ake
10. 8v t Welma / Sylve (Team Ninitra) 26,2a -- 01.28,4ake
11. 7v t Hastalavista I.F. / Veera (MRA) 25,4ake -- 01.28,4ake

Hylätty
12v t Hetkonen / Gunvor (Team Ninitra) 25,3a -- - hml

Lähtö 5. Ryhmäajo 2100m, alle 24,9 aikaiset kylmäveriset
p. 4000v€ - 3000v€ - 2500v€ - 2000v€ - 1500v€

Ryhmä 1
03.04.2018
1. 12v o Hissunkissun I.F. / Jaana (MRA) 22,6ake -- 01.22,3ake
2. 10v o Koistilan Joona / Petri (MRA) 22,2aly -- 01.22,4ake
3. 12v t Purnin Oikutelma / Joakim (Team Ninitra) 23,2a -- 01.22,5ake
4. 7v o E.K. Veto / Lilja (RaRa) 22,2aly -- 01.22,5ake
5. 9v t Räjähdysvaara / Petra (RaRa) 24,2ke -- 01.22,5ake
6. 12v t Tuulia I.F. / Laura (MRA) 20,7aly -- 01.23,5ake
7. 8v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 23,2ke -- 01.23,5ake
8. 8v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 23,1ke -- 01.23,5ake
9. 8v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 24,3aly -- 01.25,2ake x
10. 9v t Hennatin / Matti (RaRa) 21,1aly -- 01.25,3ake
11. 8v o Theotorden / Janne P (RuKo) 23,1ake -- 01.25,4ake
12. 7v t Justiinsa Joo / Piitu (MRA) 24,4ake -- 01.25,5ake

06.04.2018
1. 9v t Hennatin / Matti (RaRa) 21,1aly -- 01.22,2ake x
2. 12v o Hissunkissun I.F. / Jaana (MRA) 22,6ake -- 01.22,2ake
3. 8v o Theotorden / Janne P (RuKo) 23,1ake -- 01.22,4ake
4. 10v o Koistilan Joona / Petri (MRA) 22,2aly -- 01.23,2ake x
5. 8v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 23,1ke -- 01.23,4ake x
6. 8v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 24,3aly -- 01.24,3ake x
7. 8v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 23,2ke -- 01.24,3ake
8. 9v t Räjähdysvaara / Petra (RaRa) 24,2ke -- 01.24,4ake
9. 7v t Justiinsa Joo / Piitu (MRA) 24,4ake -- 01.24,5ake
10. 12v t Tuulia I.F. / Laura (MRA) 20,7aly -- 01.24,6ake
11. 12v t Purnin Oikutelma / Joakim (Team Ninitra) 23,2a -- 01.25,3ake

Hylätty
7v o E.K. Veto / Lilja (RaRa) 22,2aly -- - hll

09.04.2018
1. 8v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 24,3aly -- 01.22,2ake
2. 7v t Justiinsa Joo / Piitu (MRA) 24,4ake -- 01.22,2ake
3. 7v o E.K. Veto / Lilja (RaRa) 22,2aly -- 01.22,3ake
4. 8v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 23,2ke -- 01.22,3ake
5. 8v o Theotorden / Janne P (RuKo) 23,1ake -- 01.22,5ake xx
6. 9v t Hennatin / Matti (RaRa) 21,1aly -- 01.23,1ake
7. 8v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 23,1ke -- 01.24,3ake
8. 9v t Räjähdysvaara / Petra (RaRa) 24,2ke -- 01.24,4ake xx
9. 10v o Koistilan Joona / Petri (MRA) 22,2aly -- 01.25,2ake
10. 12v o Hissunkissun I.F. / Jaana (MRA) 22,6ake -- 01.25,4ake
11. 12v t Tuulia I.F. / Laura (MRA) 20,7aly -- 01.25,4ake x
12. 12v t Purnin Oikutelma / Joakim (Team Ninitra) 23,2a -- 01.25,6ake

Ryhmä 2
03.04.2018
1. 14v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.22,2ake
2. 9v o Ongelmanpoikanen / Henna (RaRa) 22,6aly -- 01.22,3ake x
3. 10v o Vihtiläinen / Henry (RaRa) 23,3ake -- 01.22,4ake
4. 9v o Halleluuja / Joel (RaRa) 21,8aly -- 01.22,5ake
5. 8v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 22,2ke -- 01.23,5ake xx
6. 11v t Purnin Valveikas / Anders (Team Ninitra) 24,3a -- 01.23,5ake
7. 9v o Rahhaa Tulloo / Petra (MRA) 24,2ake -- 01.23,6ake
8. 9v t Hoputtaja / Minni (RaRa) 24,0ake -- 01.24,2ake
9. 14v o Huliwili I.F. / misery. (MRA) 20,3ake -- 01.24,2ake x
10. 8v o Purnin Tosiwoima / Valfrid (Team Ninitra) 24,5a -- 01.24,4ake
11. 15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- 01.24,5ake
12. 7v t Sadunsointu / Micke (MRA) 24,4ake -- 01.25,6ake x

06.04.2018
1. 8v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 22,2ke -- 01.22,2ake
2. 9v o Rahhaa Tulloo / Petra (MRA) 24,2ake -- 01.22,3ake
3. 10v o Vihtiläinen / Henry (RaRa) 23,3ake -- 01.22,3ake
4. 15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- 01.22,5ake
5. 9v t Hoputtaja / Minni (RaRa) 24,0ake -- 01.22,6ake
6. 9v o Halleluuja / Joel (RaRa) 21,8aly -- 01.23,3ake xx
7. 14v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.23,5ake
8. 9v o Ongelmanpoikanen / Henna (RaRa) 22,6aly -- 01.23,5ake
9. 11v t Purnin Valveikas / Anders (Team Ninitra) 24,3a -- 01.23,6ake
10. 14v o Huliwili I.F. / misery. (MRA) 20,3ake -- 01.24,2ake
11. 8v o Purnin Tosiwoima / Valfrid (Team Ninitra) 24,5a -- 01.24,4ake xx
12. 7v t Sadunsointu / Micke (MRA) 24,4ake -- 01.24,5ake

09.04.2018
1. 9v o Ongelmanpoikanen / Henna (RaRa) 22,6aly -- 01.22,5ake
2. 9v o Rahhaa Tulloo / Petra (MRA) 24,2ake -- 01.23,2ake
3. 8v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 22,2ke -- 01.23,2ake
4. 9v o Halleluuja / Joel (RaRa) 21,8aly -- 01.23,2ake
5. 14v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.23,5ake
6. 14v o Huliwili I.F. / misery. (MRA) 20,3ake -- 01.24,1ake x
7. 7v t Sadunsointu / Micke (MRA) 24,4ake -- 01.24,4ake
8. 10v o Vihtiläinen / Henry (RaRa) 23,3ake -- 01.25,2ake
9. 9v t Hoputtaja / Minni (RaRa) 24,0ake -- 01.25,3ake
10. 11v t Purnin Valveikas / Anders (Team Ninitra) 24,3a -- 01.25,5ake
11. 8v o Purnin Tosiwoima / Valfrid (Team Ninitra) 24,5a -- 01.25,5ake

Hylätty
15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- - hpl

Lähtö 6. Ryhmäajo 2100m, 2-vuotiaat lämminveriset
p. 1500v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€ - 100v€.

03.04.2018
1. 2v o Speed Titan / Minna (RaRa) 20,2aly -- 01.21,3ake
2. 2v t Lovely Feeling / Janina (RaRa) 22,3aly -- 01.21,4ake x
3. 2v t Calypso Pomp / (RuKo) ei enn -- 01.21,5ake x
4. 2v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) ei enn -- 01.24,2ake
5. 2v t She´s My Unicorn / (RuKo) ei enn -- 01.24,2ake

06.04.2018
1. 2v o Speed Titan / Minna (RaRa) 20,2aly -- 01.21,2ake xx
2. 2v t Calypso Pomp / (RuKo) ei enn -- 01.21,2ake
3. 2v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) ei enn -- 01.21,5ake
4. 2v t Lovely Feeling / Janina (RaRa) 22,3aly -- 01.22,4ake x
5. 2v t She´s My Unicorn / (RuKo) ei enn -- 01.22,6ake

09.04.2018
1. 2v t She´s My Unicorn / (RuKo) ei enn -- 01.21,5ake
2. 2v t Lovely Feeling / Janina (RaRa) 22,3aly -- 01.21,6ake
3. 2v t Calypso Pomp / (RuKo) ei enn -- 01.23,1ake
4. 2v o Speed Titan / Minna (RaRa) 20,2aly -- 01.23,6ake
5. 2v t Rjazán Excuse Me! / (RuKo) ei enn -- 01.24,2ake

Lähtö 7. Ryhmäajo 2100m, yli 18,0 aikaiset lämminveriset
p. 2000v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€.

03.04.2018
1. 3v o Labyrinthian Lies / Niklas (Team Ninitra) 18,1a -- 01.17,2ake x
2. 3v o Radical Alterego / Simo H (RuKo) 20,0ke -- 01.17,3ake x
3. 3v t Kirochka / siinau (RuKo) 19,4ke -- 01.17,4ake
4. 3v t Jingjang RC / Magnhild (Team Ninitra) 20,6a -- 01.17,5ake
5. 3v o Bullseye / Petra (RaRa) 18,6aly -- 01.18,1ake
6. 3v o Saltas Brutal Rich / Jesse O (RuKo) 20,3ke -- 01.18,4ake
7. 3v t Hotline / Matilda (RaRa) 18,5aly -- 01.18,5ake
8. 3v t Yalenchka / Pauli R (RuKo) 20,1ke -- 01.18,6ake
9. 4v t Joscelyne Burn / Jere P (RuKo) 18,3ke -- 01.19,3ake
10. 3v o Bjudzhet / Pekka P (RuKo) 22,1ake -- 01.19,5ake
11. 3v t Ventura Win / Gunvor (Team Ninitra) 18,1a -- 01.20,2ake x
12. 3v t Shikarnaja / Jouni A (RuKo) 20,4ke -- 01.20,2ake

06.04.2018
1. 3v o Saltas Brutal Rich / Jesse O (RuKo) 20,3ke -- 01.17,2ake
2. 3v o Bullseye / Petra (RaRa) 18,6aly -- 01.17,3ake
3. 3v o Bjudzhet / Pekka P (RuKo) 22,1ake -- 01.17,4ake
4. 3v t Kirochka / siinau (RuKo) 19,4ke -- 01.17,5ake
5. 3v o Labyrinthian Lies / Niklas (Team Ninitra) 18,1a -- 01.18,3ake
6. 3v t Shikarnaja / Jouni A (RuKo) 20,4ke -- 01.18,6ake
7. 3v o Radical Alterego / Simo H (RuKo) 20,0ke -- 01.19,2ake
8. 3v t Yalenchka / Pauli R (RuKo) 20,1ke -- 01.19,5ake
9. 3v t Ventura Win / Gunvor (Team Ninitra) 18,1a -- 01.19,5ake
10. 4v t Joscelyne Burn / Jere P (RuKo) 18,3ke -- 01.20,1ake
11. 3v t Hotline / Matilda (RaRa) 18,5aly -- 01.20,4ake
12. 3v t Jingjang RC / Magnhild (Team Ninitra) 20,6a -- 01.20,6ake

09.04.2018
1. 3v t Hotline / Matilda (RaRa) 18,5aly -- 01.17,1ake
2. 3v t Jingjang RC / Magnhild (Team Ninitra) 20,6a -- 01.17,4ake xx
3. 3v t Kirochka / siinau (RuKo) 19,4ke -- 01.19,1ake
4. 3v t Ventura Win / Gunvor (Team Ninitra) 18,1a -- 01.19,1ake x
5. 3v o Bullseye / Petra (RaRa) 18,6aly -- 01.19,2ake x
6. 3v o Radical Alterego / Simo H (RuKo) 20,0ke -- 01.19,2ake x
7. 3v o Saltas Brutal Rich / Jesse O (RuKo) 20,3ke -- 01.19,4ake
8. 3v o Labyrinthian Lies / Niklas (Team Ninitra) 18,1a -- 01.19,4ake
9. 3v t Yalenchka / Pauli R (RuKo) 20,1ke -- 01.20,2ake xx
10. 3v t Shikarnaja / Jouni A (RuKo) 20,4ke -- 01.20,4ake
11. 4v t Joscelyne Burn / Jere P (RuKo) 18,3ke -- 01.20,5ake
12. 3v o Bjudzhet / Pekka P (RuKo) 22,1ake -- 01.20,6ake

Lähtö 8. Ryhmäajo 2100m, 16,0 - 17,9 aikaiset lämminveriset
p. 2500v€ - 2000v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€.

03.04.2018
1. 4v o Firefox Impreza / Oiva P (RuKo) 16,5ake -- 01.15,1ake
2. 5v o Starscream Snilli / Heimo T (RuKo) 16,2aly -- 01.15,2ake
3. 4v o Ratchet Rus / Juhana O (RuKo) 17,4ke -- 01.15,2ake x
4. 3v o Keep On Jammin' / Laura (MRA) 17,5aly -- 01.15,3ake
5. 4v o François Ach / Aapo H (RuKo) 17,1ke -- 01.16,1ake
6. 5v o Grimlock Unia / Juhana T (RuKo) 16,6aly -- 01.16,2ake
7. 4v t Kozyrnaja / Harri I (RuKo) 17,5ke -- 01.16,4ake
8. 4v t Rainsong Izolda / Pauli P (RuKo) 17,4ke -- 01.16,5ake x
9. 3v t My Eternal Love / Jaana (MRA) 17,4aly -- 01.16,6ake
10. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.18,1ake xx

06.04.2018
1. 3v o Keep On Jammin' / Laura (MRA) 17,5aly -- 01.15,1ake
2. 5v o Grimlock Unia / Juhana T (RuKo) 16,6aly -- 01.15,1ake x
3. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.15,1ake xx
4. 4v o Firefox Impreza / Oiva P (RuKo) 16,5ake -- 01.16,2ake x
5. 5v o Starscream Snilli / Heimo T (RuKo) 16,2aly -- 01.16,3ake
6. 4v t Kozyrnaja / Harri I (RuKo) 17,5ke -- 01.16,4ake
7. 3v t My Eternal Love / Jaana (MRA) 17,4aly -- 01.17,2ake
8. 4v t Rainsong Izolda / Pauli P (RuKo) 17,4ke -- 01.17,2ake
9. 4v o Ratchet Rus / Juhana O (RuKo) 17,4ke -- 01.17,5ake
10. 4v o François Ach / Aapo H (RuKo) 17,1ke -- 01.18,2ake

09.04.2018
1. 3v o Keep On Jammin' / Laura (MRA) 17,5aly -- 01.15,1ake
2. 4v t Kozyrnaja / Harri I (RuKo) 17,5ke -- 01.15,3ake x
3. 4v o Firefox Impreza / Oiva P (RuKo) 16,5ake -- 01.15,3ake x
4. 4v o Ratchet Rus / Juhana O (RuKo) 17,4ke -- 01.16,3ake
5. 5v o Starscream Snilli / Heimo T (RuKo) 16,2aly -- 01.16,5ake xx
6. 5v o Grimlock Unia / Juhana T (RuKo) 16,6aly -- 01.17,4ake xx
7. 4v t Rainsong Izolda / Pauli P (RuKo) 17,4ke -- 01.17,4ake
8. 3v t My Eternal Love / Jaana (MRA) 17,4aly -- 01.17,5ake x
9. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.17,6ake
10. 4v o François Ach / Aapo H (RuKo) 17,1ke -- 01.18,3ake

Lähtö 9. Ryhmäajo 2100m, 13,0 - 15,9 aikaiset lämminveriset
p. 3000v€ - 2500v€ - 2000v€ - 1500v€ - 1000v€

Ryhmä 1
03.04.2018
1. 6v t Mama Cash / Axel (Team Ninitra) 13,2a -- 01.12,2ake
2. 6v t Jubilee / Mira (MRA) 14,1ake -- 01.12,6ake x
3. 3v t Flippin' Out / Alisa (RaRa) 13,5aly -- 01.13,3ake
4. 6v o Juniper Free Hero / Lauri (MRA) 13,3aly -- 01.13,4ake x
5. 7v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 14,2aly -- 01.13,4ake
6. 5v t Lily Perfect Rus / Simo E (RuKo) 13,2aly -- 01.13,4ake
7. 4v t By Your Side / Petra (MRA) 15,2ke -- 01.14,5ake
8. 6v t Whole Lotta Love / Lotta (MRA) 13,5ake -- 01.15,2ake x
9. 6v t Extreme Soupir / Simo P (RuKo) 15,1aly -- 01.15,2ake
10. 6v o Catch Me If U Can / Merja (MRA) 13,4ake -- 01.15,3ake

06.04.2018
1. 6v t Whole Lotta Love / Lotta (MRA) 13,5ake -- 01.12,2ake
2. 6v t Extreme Soupir / Simo P (RuKo) 15,1aly -- 01.12,3ake
3. 5v t Lily Perfect Rus / Simo E (RuKo) 13,2aly -- 01.12,5ake x
4. 6v t Mama Cash / Axel (Team Ninitra) 13,2a -- 01.13,2ake
5. 6v t Jubilee / Mira (MRA) 14,1ake -- 01.13,2ake
6. 7v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 14,2aly -- 01.13,3ake
7. 6v o Catch Me If U Can / Merja (MRA) 13,4ake -- 01.13,5ake
8. 4v t By Your Side / Petra (MRA) 15,2ke -- 01.14,2ake
9. 6v o Juniper Free Hero / Lauri (MRA) 13,3aly -- 01.14,2ake x
10. 3v t Flippin' Out / Alisa (RaRa) 13,5aly -- 01.15,6ake

09.04.2018
1. 5v t Lily Perfect Rus / Simo E (RuKo) 13,2aly -- 01.12,2ake
2. 7v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 14,2aly -- 01.12,2ake
3. 6v o Juniper Free Hero / Lauri (MRA) 13,3aly -- 01.12,4ake
4. 6v t Jubilee / Mira (MRA) 14,1ake -- 01.12,6ake x
5. 6v t Mama Cash / Axel (Team Ninitra) 13,2a -- 01.13,2ake xx
6. 6v t Extreme Soupir / Simo P (RuKo) 15,1aly -- 01.14,2ake
7. 6v t Whole Lotta Love / Lotta (MRA) 13,5ake -- 01.14,2ake
8. 6v o Catch Me If U Can / Merja (MRA) 13,4ake -- 01.15,5ake
9. 3v t Flippin' Out / Alisa (RaRa) 13,5aly -- 01.15,5ake x

Hylätty
4v t By Your Side / Petra (MRA) 15,2ke -- - k


Ryhmä 2
03.04.2018
1. 8v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 13,4aly -- 01.12,2ake
2. 6v o Extreme Blue / Jokke U (RuKo) 13,2aly -- 01.13,5ake x
3. 6v o Saltwick Bay / Urmas (Team Ninitra) 13,6a -- 01.14,5ake
4. 6v o Wayward Ach / Jannica (APR) 14,6ly -- 01.14,6ake
5. 4v t Gone With The Sin / misery. (MRA) 15,6ake -- 01.14,6ake
6. 5v o Extraordinary / Sanni (MRA) 13,4ake -- 01.15,1ake xx
7. 7v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 14,2ly -- 01.15,1ake
8. 4v o Significant Other / Ida (Team Ninitra) 14,3a -- 01.15,1ake
9. 6v t Fair Lee Complex / Valfrid (Team Ninitra) 14,3a -- 01.15,2ake
10. 5v o Arkhelokhos Rus / Joni P (RuKo) 15,6aly -- 01.15,6ake

06.04.2018
1. 6v o Wayward Ach / Jannica (APR) 14,6ly -- 01.12,1ake
2. 4v o Significant Other / Ida (Team Ninitra) 14,3a -- 01.12,2ake
3. 8v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 13,4aly -- 01.12,3ake
4. 6v t Fair Lee Complex / Valfrid (Team Ninitra) 14,3a -- 01.12,4ake
5. 6v o Extreme Blue / Jokke U (RuKo) 13,2aly -- 01.14,1ake
6. 4v t Gone With The Sin / misery. (MRA) 15,6ake -- 01.14,4ake
7. 5v o Extraordinary / Sanni (MRA) 13,4ake -- 01.15,1ake
8. 6v o Saltwick Bay / Urmas (Team Ninitra) 13,6a -- 01.15,2ake x
9. 5v o Arkhelokhos Rus / Joni P (RuKo) 15,6aly -- 01.15,5ake
10. 7v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 14,2ly -- 01.15,6ake

09.04.2018
1. 6v o Saltwick Bay / Urmas (Team Ninitra) 13,6a -- 01.12,2ake
2. 8v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 13,4aly -- 01.12,2ake
3. 6v o Extreme Blue / Jokke U (RuKo) 13,2aly -- 01.12,4ake
4. 6v o Wayward Ach / Jannica (APR) 14,6ly -- 01.13,3ake
5. 6v t Fair Lee Complex / Valfrid (Team Ninitra) 14,3a -- 01.13,3ake
6. 7v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 14,2ly -- 01.13,3ake x
7. 5v o Arkhelokhos Rus / Joni P (RuKo) 15,6aly -- 01.13,4ake
8. 5v o Extraordinary / Sanni (MRA) 13,4ake -- 01.13,5ake
9. 4v t Gone With The Sin / misery. (MRA) 15,6ake -- 01.14,4ake
10. 4v o Significant Other / Ida (Team Ninitra) 14,3a -- 01.15,1ake

Lähtö 10. Ryhmäajo 2100m, alle 12,9 aikaiset lämminveriset
p. 4000v€ - 3000v€ - 2500v€ - 2000v€ - 1500v€

03.04.2018
1. 9v o Yesterday Snilli / Piitu (MRA) 10,6aly -- 01.10,1ake xx
2. 10v t Sweet As Sin / misery. (MRA) 10,1aly -- 01.10,1ake x
3. 8v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 11,6aly -- 01.10,2ake
4. 7v t Sweetheart Snilli / Micke (MRA) 10,5ake -- 01.10,3ake x
5. 11v t Honey Queen Derby / Henry (RaRa) 10,5aly -- 01.10,4ake x
6. 8v t Pompeji / Lily (RaRa) 10,2aly -- 01.10,5ake
7. 9v t Wiggle Wiggle / Dimma (RaRa) 10,1aly -- 01.11,3ake x
8. 9v o Global Icon / Marcus (RaRa) 10,5aly -- 01.11,6ake
9. 6v t My Scarlet O'Hara / Petri (MRA) 12,9aly -- 01.12,1ake
10. 10v o Blueshouse Burn / Bertel (Team Ninitra) 11,3a -- 01.12,2ake x
11. 9v o Hello Venus / Joel (RaRa) 09,2aly -- 01.12,2ake

Hylätty
6v o Hector Wix / Henna (RaRa) 12,5aly -- - hyl

06.04.2018
1. 9v o Global Icon / Marcus (RaRa) 10,5aly -- 01.10,1ake x
2. 8v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 11,6aly -- 01.10,5ake xx
3. 9v o Yesterday Snilli / Piitu (MRA) 10,6aly -- 01.10,5ake
4. 7v t Sweetheart Snilli / Micke (MRA) 10,5ake -- 01.10,6ake
5. 11v t Honey Queen Derby / Henry (RaRa) 10,5aly -- 01.11,3ake
6. 10v o Blueshouse Burn / Bertel (Team Ninitra) 11,3a -- 01.11,4ake
7. 6v t My Scarlet O'Hara / Petri (MRA) 12,9aly -- 01.11,4ake
8. 8v t Pompeji / Lily (RaRa) 10,2aly -- 01.12,4ake
9. 9v o Hello Venus / Joel (RaRa) 09,2aly -- 01.13,5ake
10. 9v t Wiggle Wiggle / Dimma (RaRa) 10,1aly -- 01.13,5ake

Hylätty
10v t Sweet As Sin / misery. (MRA) 10,1aly -- - hml
6v o Hector Wix / Henna (RaRa) 12,5aly -- - hml

09.04.2018
1. 8v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 11,6aly -- 01.11,1ake x
2. 6v o Hector Wix / Henna (RaRa) 12,5aly -- 01.11,1ake x
3. 7v t Sweetheart Snilli / Micke (MRA) 10,5ake -- 01.11,1ake xx
4. 11v t Honey Queen Derby / Henry (RaRa) 10,5aly -- 01.11,1ake
5. 6v t My Scarlet O'Hara / Petri (MRA) 12,9aly -- 01.11,2ake
6. 8v t Pompeji / Lily (RaRa) 10,2aly -- 01.11,2ake xx
7. 10v t Sweet As Sin / misery. (MRA) 10,1aly -- 01.11,3ake x
8. 10v o Blueshouse Burn / Bertel (Team Ninitra) 11,3a -- 01.12,2ake
9. 9v o Hello Venus / Joel (RaRa) 09,2aly -- 01.12,4ake
10. 9v o Global Icon / Marcus (RaRa) 10,5aly -- 01.13,3ake
11. 9v o Yesterday Snilli / Piitu (MRA) 10,6aly -- 01.13,5ake
12. 9v t Wiggle Wiggle / Dimma (RaRa) 10,1aly -- 01.14,4ake xx

Ulkoasu © Sakkura 2018   |   Taustat © Subtle Patterns   |   Virtuaalitalli
Ravitalli Rusko